Inginer Proces

inginer proces

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

101 €

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie specializata in fabricarea de sisteme de tubulatura pentru industria automotive, suntem in cautarea unui Inginer Proces pentru fabrica din Turda, la 30 km de Cluj-Napoca.

Responsabilitati:

Urmareste procesul de productie;

Pune in functiune masinile noi, ajusteaza si regleaza masinile de productie;

Imbunatateste continuu procesele;

Omologheaza materialele si componentele intrate in fabrica;

Gestioneaza si lanseaza documentele de proces din fabrica;

Actualizeaza documentatia de proces;

Ofera asistenta tehnica pentru departamentul de productie;

Asigura formarea initiala pentru operatori, preparatori, mecanici.

Cerinte:

Studii tehnice superioare ( Inginerie, Mecanica, Mecatronica, Electromecanica, Stiinta si Ingineria Materialelor sau Constructii de Masini);

Experienta de 2- 3 ani pe o pozitie similara intr-o companie de productie;

Cunostinte avansate de Excel, ProEngineer sau alte programe de proiectare;

Cunostinte avansate de Limba Engleza.