Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare tehnice (Electronica, Autovehicule Rutiere, TCM);
- Cunostinte tehnice, legislative, in domeniul calitatii si ingineriei;
- Organizat si motivat, pasionat de inginerie;
- Persoana organizata, bun planificator cu abilitati de lider;
- Limba engleza mediu-avansat;
- Microsoft Office ( Excel, Word, Power Point );

Descrierea jobului

-Gestioneaza procesul de fabricatie;
-Piloteaza si aplica modificarile procesului ca urmare a evolutiei produsului;
-Analizeaza si elimina defecte de calitate detectate in companie sau la client;
-Asigură implementarea în producţie a cerinţelor specifice clientului referitoare la respectarea planurilor de montaj, planurilor de supraveghere şi a gamelor de control;

Beneficii:

- Contract perioada nedeterminata
- Asigurare transport pe ruta Pitesti-Campulung Muscel sau acordarea unei prime transport
- Posibilitati de avansare si dezvoltare
- Prime anuale atractive
- Training-uri
- Mediu de lucru dinamic si colectiv placut