Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Pipera, Voluntari

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice;
Experienta de minim 2 ani in instalarea sistemelor de securitate si punerea in functiune a sistemelor de curenti slabi; minim 1 an vechime in ofertarea sistemelor de securitate;
Cunoasterea brand-urilor importante de pe piata sistemelor de securitate (Samsung, AXIS, Bosch, Honeywell, Schrack)
Atestat ARTS – inginer sisteme de securitate
Cunostinte: Autocad

Limba engleza nivel mediu

Descrierea jobului

Ofertarea sistemelor de curenti slabi: sisteme de securitate (supraveghere video, antiefractie, control acces), detectie incendiu, retele de voce date.
Intocmirea ofertelor pe baza cerintelor clientului si a documentatiei tehnice, cu respectarea normativelor in vigoare.
Acordarea suportului tehnic pentru echipa de vanzari si sustinerea ofertelor la beneficiar.
Elaborarea documentatiei tehnice aferenta ofertelor acceptate.

BENEFICII

  • Pachet salarial atractiv;
  • Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, profesionist;
  • Participare la traininguri de specialitate atat in tara cat si in strainatate;