Inginer ofertare instalatii curenti slabi

inginer ofertare - curenti slabi

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Postul nu presupune intocmirea documentatiei tehnico economice in vederea participarii la licitatii publice!

Cerinte:

  • studii superioare intr-un domeniu ingineresc (automatizari, electronica, electrotehnica, electricitate, comunicatii, etc.);
  • cunostinte de lucru sisteme de operare Microsoft, Windows;
  • cunostinte privind operarea si functionarea instalatiilor enumerate mai sus;
  • cunostinte referitoare la sistemele automate si de control (constituie avantaj);
  • capacitate de acumulare a cunostintelor si instruire in domeniile mentionate;
  • excelente abilitati de negociere, comunicare interpersonale, capacitate de organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa;
  • limbi straine: engleza – nivel conversational;

Responsabilitati:

  • ofertare instalatii in domeniile electric, electrotehnic, automatizari, etc.;
  • efectuare studii de piata privind potentialii clienti si concurenta;
  • mentinere si dezvoltare relatii cu clientii din portofoliu;
  • oferire de solutii optime pentru nevoile clientilor;
  • intocmire devize de lucrari;
  • alte responsabilitati conform fisei post.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • pachet salarial motivant;
  • posibilitati de dezvoltare personala;
  • mediu de lucru profesional (companie in plina expansiune).

Descrierea companiei
Compania NEOTRONIX se poziţioneaza in topul firmelor din domeniul instalatiilor electrice, fiind printre putinii integratori din Romania ce pot oferi o gama completa de servicii.
Compania este structurata astfel incat fiecare divizie sa se bucure de o atentie calificata, de profesionisti pregatiti la cel mai inalt nivel si de servicii prestate la cel mai inalt rang.