Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal:

- studii superioare: inginer (chimie, electronica, mecanica fina), chimist, fizician, biolog, persoana dinamica, creativa, bun-organizator, cu spirit de initiativa si implicata

- abilitati de comunicare si cunostinte de marketing

- capacitate de asimilare rapida a informatiilor

- capacitatea de a dezvolta si mentine relatii interumane

- cunostinte de utilizare a calculatorului

- buna cunoastere a limbii engleze

Descrierea jobului:

- studiaza caietele de sarcini ale licitatiilor la care participa firma

- alege aparatele conform specificatiilor tehnice dincaietul de sarcini

- intocmeste oferta tehnica, oferta financiara si documentele solicitate prin caietul de sarcini

- intocmeste oferte la solicitarilede oferte primite de la clienti

- oferta consultanta de specialitateclientilor firmei

 - intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte saptamanale privind activitatea desfasurata

Oferta noastra - salariu motivant- telefon mobil - posibilitatea efectuarii de stagii de instruire (training) la firmele furnizoare - mediu de lucru profesionist

Descrierea companiei: Ne ocupam cu comercializarea de aparate si consumabile pentru laboratoare de analize medicale, de cercetare, industriale. Avem o experienta vasta in domeniu de peste 25 de ani, firma fiind infiintata in anul 1991. Mai multe informatii pe website-ul: