Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 550 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- Studii superioare de profil tehnic (electrotehnica, electronica, energetica);
- Minim 2 ani experienta in domeniu;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Cunostinte PC (MS Office, Outlook);
- Bune cunostiinte de limba engleza;
- Spirit de echipa si de colaborare;
- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva;

Responsabilitati principale:

· Analiza cererilor de oferta si intocmirea ofertelor tehnico-comerciale;
· Realizare "follow-up" pentru ofertele transmise si completarea informatiilor obtinute de la client in CRM;
· Procesarea comenzilor si transmiterea confirmarilor de comanda catre client;
· Urmareste procesul de livrare si informeaza clientul de eventualele modificari;
· Intocmirea facturilor si transmiterea lor catre clienti;
· Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii societatii;
· Implicare activa in procesul de crestere si mentinere a bazei de clienti activi ai companiei;
· Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (bonus in functie de performantele individuale si ale echipei);
- Dezvoltare profesionala ( cursuri in cadrul companiei si cursuri organizate de companii specializate);
- Avantajul de a lucra in cadrul unei echipe tinere, dinamice si motivate;