Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Electrospeed SRL angajeaza inginer ofertare pentru promovarea si vanzarea produselor de automatizare marca SIEMENS, a panourilor Weintek si a sofware-ului de proiectare electrica produs de firma germana Aucotec.

Descrierea postului:
- intocmirea de oferte comerciale si tehnice catre clientii firmei;
- identificarea de noi oportunitati si atragerea de clienti noi;
- urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora;
- promovarea produselor firmei;
- realizarea de campanii publicitare catre clienti;

CERINTE

- absolvent studii superioare;

- cunostinte minime tehnice;
- cunostinte de operare pe calculator;
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
- abilitati de organizare;
- abilitati de comunicare si prezentare;
- persoana serioasa, determinata, cu initiativa;

OFERTA

- pachet salarial atractiv, corelat cu performanta;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- bonusuri periodice in functie de indeplinirea anumitor planuri (target-uri);