Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Inginer ofertare

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
3

Despre tine:
Te așteptăm să ne cunoaștem și pentru asta te invităm mai întâi să ne trimiți un CV din care să aflăm:

  • Facultatea de Construcții absolvită și/sau echivalentul a 4-5 ani de experiență pe o poziție similară
  • Ce cunoștințe specifice ai privind procesele de execuție a lucrărilor de construcții și instalații
  • Cu ce program de devize ești familiarizat (noi lucrăm cu WinDoc, eDevize)
  • În ce proiecte ai mai întocmit liste de cantități conform documentației tehnice a proiectului
  • Dacă ai experință în întocmirea documentației pentru participarea la licitatii și a răspunsurilor la solicitările de clarificări primite din partea comisiilor de evaluare
  • Dacă ai mai verificat devize și liste de cantități pentru proiecte în lucru sau pentru cele aflate în fază de ofertare
  • Dacă ai mai lucrat concomitent la mai multe proiecte

Apreciem și:

  • abilitatea excelentă de a comunica eficient
  • ambiția și dragul de muncă

Care vor fi principalele tale responsabilitati:

  • Analizarea documеntatiei proiеctelor in vedеrеa intocmirii propunеrii tеhnicе si finаnciarе
  • Verificarеа si corеlаrеa spеcificatiilor tehnice аlе proiеctului cu listеlе dе cаntitаti de lucrari
  • Intocmirеa documentelor necesare pеntru elaborarea ofеrtei economice: incadrarea articolelor de deviz, solicitarea ofertelor de pret de la furnizori/subcontractanti, intocmirea metodologiilor tehnice de executie, calculul cantitatilor de lucrari conform proiectului
  • Pregatirea si lansarea in executie a proiectelor
  • Intocmirea graficului de executie a lucrarilor
  • Intocmirea graficului de plati

Despre noi:

  • Suntem specialiști în construcții speciale: stații de tratare a apei potabile, stații de epurare a apelor uzate, tuneluri, poduri și viaducte; lucrăm pe șantiere de autostradă și reabilităm obiectivele din uzine, combinate, fabrici etc
  • avem în portofoliu multă experiență și lucrări realizate cu succes în toată țara
  • oferim locuri de muncă competitive pentru că valorizăm oamenii și îi punem pe primul loc în orice proiect
  • formăm o echipă 3D: dinamică, deschisă, dedicată și ne place la nebunie ce facem.

Așteptăm să ne cunoaștem reciproc și vrem să te facem mândru/mândră că vei fi parte din echipa noastră. Vino să afli mai multe despre cum putem face asta pentru tine și ce ofertă competitivă ți-am pregătit.