Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Apahida

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Apahida, Gherla

Candidatul ideal:
• Cunoștiințe în domeniul electronic
• Cunoștiințe de bază în mecanică
• Persoană cu spirit practic, dinamic, inovativ, abilități de comunicare și lucru în echipă; dornic de a învăța lucruri noi
• Gandire analitică și meticulozitate
• Disponiblitate pentru deplasări
• Permis de conducere – categoria B
• Cunoștiințe de limba engleză (constituie avantaj)
Experiența de lucru în domeniul tipografic constituie un avantaj

Descrierea jobului:
• Verifica starea de functionare a utilajelor cu scopul de a depista eventualele defectiuni.
• Efectueaza lucrari de reparatii, la timp si de calitate, la utilajele care se defecteaza.
• Consemneaza in fisele de mentenanta masurile de intretinere si control aplicate, defectiunile constatate, tipul utilajului, cauzele defectiunii, modul, timpul de remediere si piesele utilizate
• Efectueaza lucrari de reparatii si intretinere in perioada reparatiilor partiale sau/si capitale.
• Vizite tehnice - instalări, instructaj, revizii, reparații la clienți
• Participarea la procesul de instalare a utilajelor și echipamentelor, conform standardelor companiei;
• Instruirea operatorilor din secțiile de producție privind întreținerea minimală necesară pentru buna funcționare a echipamentelor