Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Responsabilitati:

  • verificarea conditiei tehnice a tuturor cladirilor in care functioneaza magazinele Jumbo
  • verificarea activitatii partenerilor externi cu privire la functionalitatea echipamentelor: climatizare, sisteme de control acces, sisteme de detectie/semnalizare si avertizare in caz de incediu
  • mentenanta curenta/programata a cladirilor si echipamentelor precum si monitorizarea interventiei de urgenta in cazul diverselor disfunctionalitati/defectiuni
  • supervizarea lucrarilor de constructie ce tin de imbunatatirea, remodelarea si extinderea cladirilor
  • participa la receptia finala cu autoritatile si la reviziile tehnice generale in fiecare magazin

Cerinte:

  • studii tehince superioare
  • experienta profesionala intr-un post asemanator - minim 1 an
  • bune abilitati tehnice si organizatorice
  • disponibilitate pentru deplasari
  • cunostinte operare PC
  • cunostinte de limba greaca prezinta avantaj