Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

RESPONSABILITATI

- Intervine prompt pentru remedierea defecţiunilor accidentale

– Analizează cauza şi propune măsuri de remediere şi de prevenire;
- Răspunde de eficienţa şi calitatea lucrărilor efectuate ;
- Răspunde de respectarea termenelor stabilite de conducerea departamentului;
- Împreună cu șeful departamentului  stabileşte planul de aprovizionare cu piese de schimb pentru echipamente şi instalaţii;

- Participă la efectuarea planului de revizii şi reparaţii; propune măsuri pentru îmbunătăţirea activităţii din sectorul său;
- Întocmeşte şi pune la dispoziţia personalului din subordine instrucţiuni pentru exploatarea şi revizia utilajelor şi echipamentelor electrice, stabileşte măsurile ce trebuie luate în caz de dereglări, întreruperi şi avarii; urmăreşte şi realizează instruirea personalului din subordine;

CERINTE

- Cunostinte de hidraulica, pneumatica si senzoristica
- Absolvent de studii superioare tehnice – profil electro-mecanic, automatizări,
- Experiență minim 7 ani pe un post similar in industria automotive
- Cunoştinţe de specialitate referitoare la exploatarea şi funcţionarea instalaţiilor electrice
- Bune cunoștințe de operare PC
- Cunoștințe de limba engleză – nivel mediu
- Abilităţi de organizare şi planificare a activităţii
- Seriozitate, iniţiativă în modul de rezolvare a problemelor, sociabilitate, atitudine corectă în raport cu colaboratorii şi subalternii, dinamism, spirit de disciplină, spirit de echipă

PROFIL CANDIDAT

Capacitatea de a gestiona prioritatile;
Bune aptitudini de organizare si comunicare.