Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

HOG SLAT -  lider mondial in productia si vanzarea de echipamente pentru ferme de porci si pasari, e in cautarea unui nou coleg in cadrul departamentului de proiectare, o persoana cu initiativa, dornic sa se implice in proiecte noi, cu viziune larga, motivat, perseverent in obtinerea de rezultate mai bune, adaptabil cerintelor impuse de noi proiecte, dedicat meseriei.

Descrierea postului :

- executa desene  2D/ 3D prin masurarea directa dupa piesele existente si dupa repere similare

- creeaza desenele de executie a reperelor pe masinile unelte existente

- executa masuratori ale utilajelor existente in vedere implementarii de noi dispozitive, produse, tehnologii

- face calcule minime de costuri conform tehnologiilor existente

- gandeste noi repere in fluxul tehnologic existent , propune modificari, imbunatatiri pe flux

Cerinte :

Sa aiba cunostinte foarte bune de  :

-desen tehnic,

- software 2D/ 3D specializat pe proiectare mecanica ( Catia/Solidworks, Inventor/ ProE)

-prelucrari mecanice, masini unelte, tehnologie generala, prelucrare metale

- utilizare instrumente de masurat

Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj.

Oferim potential de dezvoltare profesionala in cadrul companiei, un mediu de lucru deschis, flexibil, ce incurajeaza initiativa individuala si maximizarea potentialului fiecarui candidat, loc de munca stabil, seriozitate. Salarizare motivanta bazata pe pontetialul candidatului.