Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Candidatul ideal:

- Studii superioare tehnice,in domeniul agricol;

-Cunoasterea legislatiei din domeniul masinilor si utilajelor agricole/managementului sectoarelor mecanice poate reprezenta un avantaj

-Persoana cu potential,bune abilitati de comunicare,planificare,spirit intreprinzator, perseverenta, activa, orientata catre rezultate;

-Capacitate de comunicare si relationare interumana,lucrul in echipa;

-Bune cunostinte in utilizarea MS Office;

-Rezistenta si disponibilitate la lucru sub presiune si in ritm intensiv;

-Permis auto categ. B;

Descrierea jobului :

-Impreuna cu superiorii, asigura intretinerea si repararea parcului auto din cadrul fermei;

-Intocmeste si urmareste planul anual de revizii si reparatii pt parcul de masini si utilaje agricole;

-Asigura buna functionare a instalatiilor si echipamentelor necesare efectuarii lucrarilor mecanice;

-Elaboreaza planul de aprovizionare pt piese,materiale, necesare activitatii;

-Gestiunea stocurilor de materiale,piese de schimb;

-Elaboreaza procedurile si instructiunile de lucru pt toate activitatile de reparatii mecanice;

-Planificarea si realizarea fluxului de documente pt inchiderile de luna;

-Monitorizeaza activitatea de asigurare a calitatii lucrarilor de intretinere si reparatii mecanice efectuate.