Inginer ITP si Tahografe

itp

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

247 Calea Radnei, Arad

Candidatul ideal:
Atestat RAR pentru Inspector . si Tahografe;
Pregatire Profesionala in domeniul Tehnic Auto(Studii superioare finalizate);
Experienta in domeniu minim 3 ani;
Permis de conducere pentru toate categoriile.
Dorinta de invatare si perfectionare;
Responsabilitate, seriozitate;
Rigurozitate, meticulozitate;
Spirit de echipa.

Responsabilitati:
- Efectueaza revizii tehnice periodice pe linie .,
- Efectueaza instalari, verificari si cablari tahografe si limitatoare de viteza,
- Stabileste programarile in vederea desfasurarii inspectiei tehnice a vehiculului
- Intocmeste documentele necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate.

Beneficii:

- Salarizare motivanta,
- Mediu de lucru placut,
- Formare profesionala continua,
- Posibilitatea de a lucra pentru o marca de renume, conform unor standarde de calitate deosebite.