Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

CORAL CONSTRUCT cauta Ingineri-Specialitatea Instalatii, pentru intretinere cladiri de birouri in Bucuresti.

Responsabilitatile postului:

Se asigura ca nivelul serviciilor furnizate catre clienti este cel agreat si remediaza rapid deficientele constatate;
Mentine relatia cu clientii si subcontractorii
Se asigura asupra respectarii prevederilor contractuale ale lucrarilor;
Coordoneaza o echipa care acopera domeniile de responsabilitate;
Programeaza si coordoneaza derularea interventiilor;
Planifica o alocare cat mai buna a resurselor disponibile;
Urmareste in permanenta noi optiuni pentru asigurarea celor mai bune produse consumabile (noi furnizori, conditii comerciale, negocieri);
Elaboreaza fisele tehnice si rapoartele periodice;
Contribuie din punct de vedere tehnic la realizarea ofertelor si contractelor
Calculeaza si compara costurile pentru produsele si serviciile achizitionate;
Urmareste indeplinirea activitatilor agreate
Monitorizeaza si raporteaza atingerea obiectivelor la nivelul agreat si urmareste imbunatatirea acestora;
Raspunde corespunzator la urgentele semnalate si urmareste remedierea acestora intr-un timp cat mai scurt.
Raspunde de verificarea/inspectarea echipamentelor şi materialelor

Cerinte

Studii superioare-facultatea de instalatii
Experienta minim 5 ani;
Bune cunostinte operare PC;
Limba engleza:scris,citit,vorbit-foarte bine;
Carnet conducere
Dinamic,ferm,bun profesionist,organizat,responsabil,serios,spirit organizatoric,bune abilitati de comunicare

Oferta

Salariu motivant;
Mediu de lucru profesionist