Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 800 €

SC SANU SERVICE RO SRL, cu sediul in localitatea Topolovatu Mare, nr., judetul Timis, avand ca domeniu de activitare proiectarea, confectionarea si montarea instalatiilor de aspiratie si ventilatie industriale, angajeaza inginer instalatii.
Locul desfasurarii activitatii: Topolovatu Mare, Timis.

Candidatul ideal:

- Studii superioare tehnice in domeniul instalatiilor
- Cunostinte Autocad/ programe de proiectare instalatii ventilatie
- Abilitati de analiza, organizare, responsabilitate, flexibilitate in gandire

Descrierea jobului:

- Proiectarea instalatiilor de ventilatie (Modele 3D,Desene de executie, Desene de ansamblu etc.);
- Realizare necesar de material;
- Realizarea documentatiei tehnice (manual utilizare, fise tehnice, proceduri de montaj etc.);
- Colaborarea cu celelalte departamente, in vederea realizarii, la termen, a proiectelor cat si remedierea posibilelor probleme aparute in functionare;

Oferim conditii placute de munca pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.