Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

MAURER IMOBILIARE MURES ANGAJEAZA INGINER INSTALATII

Responsabilitati:
• Menținerea legăturii cu seful de santier, arhitectul, comunicarea cu diferite părți ale proiectului în ceea ce privește procesul de construcție;
• Intocmire devize, calculatii pret;
• Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
• Coordonarea permanenta a relatiilor cu subantreprenorii si clientii;
• Stabilirea unor relatii optime cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor aparute pe parcursul desfasurarii activitatii;
• Raspunde pentru corectitudinea devizelor intocmite;
• Ia masuri pentru indeplinirea normelor si graficului de lucru la modificarile solicitate;
• Asigura fise, desene si alte documentatii necesare modificarilor;
• Urmareste implementarea modifcarilor pe santier.

Cerintele postului:
• Absolvent al Facultatii de Constructii / Inginerie Electrica;
• Experienta de minim 2 ani in constructii / executie;
• Excelente cunostinte de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD (mediu-avansat), ArhiCAD;
• Limba engleza nivel mediu;
• Prezenta agreabila, disponibilitate pentru lucru in conditii de stres.

Candidaţii interesaţi pot trimite CV- ul pe adresa de e-mail:
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.
Compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.