Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati post:

rganizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie pe santier.

Experienta in constructii - lucrari edilitare.

Stabileste solutii optime pentru executarea diferitelor tipuri de instalatii în constructii;

Colaboreaza cu departamentul comercial, intocmeste necesare si urmareste aprovizionarea la timp cu materiale/produse conform graficului de executie;

Verifica materialele si echipamentele necesare pentru diferite tipuri de instalatii.

Analizeaza problemele principale ale executarii instalatiilor si colaboreaza cu proiectantul si executantul in vederea depasirii lor.

Raspunde de efectuarea lucrarilor de instalatii conform graficelor din proiectele de executie.

Asigura respectarea normelor tehnice, a tehnologiilor specifice standardelor de constructie.

Inspecteaza santierul pentru a verifica evolutia lucrarilor si respectarea specificatiilor din

proiectul de executie si a standardelor de siguranta.

Raporteaza superiorului stadiul lucrarilor executate;

Cerinte:

tudii superioare, absolvent al Facultatii de Constructii;

engleza, nivel de baza;

unostinte PC: Microsoft Office – nivel avansat, Autocad – nivel baza;

experienta de minim 5-7 ani pe un post similar;

una cunoastere a materialelor si sistemelor folosite in executia lucrarilor de instalatii pentru constructii;

reprezinta avantaj: experienta in santier

ermis de conducere categoria B;

ani;