Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati post:

-      Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie pe santier.

-      Experienta in constructii - lucrari edilitare.

-      Stabileste solutii optime pentru executarea diferitelor tipuri de instalatii în constructii;

 -     Colaboreaza cu departamentul comercial, intocmeste necesare si urmareste aprovizionarea la timp cu materiale/produse conform graficului de executie;

-      Verifica materialele si echipamentele necesare pentru diferite tipuri de instalatii.

-       Analizeaza problemele principale ale executarii instalatiilor si colaboreaza cu proiectantul si executantul in vederea depasirii lor.

-       Raspunde de efectuarea lucrarilor de instalatii conform graficelor din proiectele de executie.

-       Asigura respectarea normelor tehnice, a tehnologiilor specifice standardelor de constructie.

-       Inspecteaza santierul pentru a verifica evolutia lucrarilor si respectarea specificatiilor din

proiectul de executie si a standardelor de siguranta.

-     Raporteaza superiorului stadiul lucrarilor executate;

Cerinte:

-          studii superioare, absolvent al Facultatii de Constructii;

-          engleza, nivel de baza;

-          cunostinte PC: Microsoft Office – nivel avansat, Autocad – nivel baza;

-          experienta de minim 5-7 ani pe un post similar;

-          buna cunoastere a materialelor si sistemelor folosite in executia lucrarilor de instalatii pentru constructii;

-          reprezinta avantaj: experienta in santier

-          permis de conducere categoria B;

-          35-40 ani;