Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Pentru clientul nostru, o companie de construcții în domeniul Agro - Industrial, căutăm un Inginer Instalatii, dornic de dezvoltare într-un mediu dinamic şi plăcut.

CANDIDATUL IDEAL:

• Experiență similara de minim 2 ani;
• Studii superioare de specialitate finalizate;
• Nivel de engleză – mediu;
• Carnet categoria B;
• Bune cunostinte MC Office (Microsoft Excel – nivel mediu)
• Dispus la deplasări;
• Cunoștințe privind ofertele: prețuri și servicii în domeniu;
• Comunicativ, atent la detalii și orientat spre rezultate.

RESPONSABILITATI:

• Coordonarea, supravegherea și urmărirea dezvoltării proiectelor în zona agro – industrială;
• Urmărirea verificărilor tehnice și SSM prevăzute legal ;
• Gestionarea activităților de pe șantier;
• Întocmirea programului și planului de execuție;
• Analizarea și supravegherea graficelor de lucrări;
• Întocmire/verificare devize lucrări, măsurători, situații de plată, procese – verbale, documentarii tehnice;
• Achiziționarea produselor necesare derulării proiectului și asigurarea că acestea ajung în timp util;
• Verificarea și urmărirea costurilor de proiect;
• Gestionarea și menținerea informațiilor obținute în desfășurarea activității proprii, cât și în administrarea documentelor;
• Menținerea costurilor în bugetele alocate;
• Comunicarea și informarea către departamentele interne și client, referitor la statusul proiectului;
• Asigura calitatatii lucrarilor executate si de respectarea termenelor de predare de catre prestatorii de servicii agreati;
• Relaționarea cu echipele din șantier și monitorizarea acestora;
• Redactarea și elaborarea documentelor și rapoartelor solicitate de către conducere;
• Întocmirea documentelor legale de punere în funcțiune și urmărirea recepției investițiilor alocate.

ATENTIE:
Începând cu data de 25 mai, a intra în vigoare Regulamentul (UE privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul general privind protecția datelor).
Prin aplicarea la acest job, se consideră că avem consimțământul Dvs. implicit, pentru procesarea datelor cu caracter personal, de către QPAS, conform Regulamentului (UE