Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare)
Abilitati de leadership, construire si coordonare echipa.
Abilitati de organizare, orientare catre rezultate.
Personalitate deschisa, puternica, valori stabile.
Dornic sa invete lucruri noi.
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele, abilitati de management al proiectelor.
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Creativ, cu initiativa,

Cerinte:
Studii superioare tehnice constructii/instalatii.
Experienta: 5 ani in activitati de proiectare si coordonare santier.
Cunoasterea unei limbi straine.
Atestat diriginte de santier constituie avantaj.
Disponibilitate la deplasari in tara.

Descrierea jobului:
Coordonarea, supervizarea activitatilor de constructii, reparatii si intretinere din punct de vedere al instalatiilor termice, ventilatii si climatizare a hotelurilor din lantul Continental.
Responsabilitati de project management pentru desfasurarea in conditii bune a activitatilor din locatii.

Oferta noastră:
Masa asigurata in cantina Self Service.
Planuri de dezvoltare profesională și training.
Evenimente interne și teambuildinguri.
Bonusuri anuale și de performanță.
Abonamente medicale personalizate.

CU CE NE MANDRIM LA CONTINENTAL HOTELS:

  • Suntem cel mai mare lant hotelier romanesc care acopera piata de lux, business si economy;
  • In cei peste 27 ani de activitate am instruit peste 2500 de angajati care astazi sunt adevarati profesionisti in industria hoteliera;
  • Suntem prezenti in Bucuresti, Arad, Oradea, Sibiu, Drobeta Turnu Severin, Tirgu Mures si Suceava;
  • Suntem o familie mare cu peste 800 membri.