Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

EBC HR Solutions recruteaza un Inginer Proiectant Instalatii HVAC pentru o societate dinamica, ce se ocupa cu elaborarea proiectelor, consultanta tehnica, proiectare si executie instalatii termice, de climatizare si de ventilare, instalatii sanitare, instalatii electrice pentru beneficiari.

Cerinte:

- Studii superioare tehnice

- Experienta de 1-2 ani in proiectarea instalatiilor HVAC

- Bune cunostinte desen tehnic (Autocad)
- Permis auto - categoria B
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Rigurozitate si atentia la detalii;
- Initiativa in actiuni;

Responsabilitati:

- sa realizeze proiecte complete de instalatii HVAC si de evacuare a fumului si gazelor fierbinti la fazele DTAC si PTh+DE
- sa calculeze necesarul de caldura si de frig
- sa intocmeasca liste de cantitati
- sa intocmeasca fise tehnice de echipamente
- cunostinte de MAGICAD reprezinta un avantaj major

Oferta:

- Pachet salarial foarte atractiv,
- Program flexibil
- Posibilitati reale de dezvoltare alaturi de o echipa tanara si profesionista.

  • Interviu online
  • Care ar fi asteptarile dvs salariale pentru aceasta pozitie ?