Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

• Autorizat ANRE in domeniul gazelor prezinta un avantaj.
• Cunostiinte referitoare la normative si legislatie in vigoare.
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica.
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Capacitatea de a lucra in echipa;
• Persoana organizata, usor adaptabila, orientata spre spre indeplinirea obiectivelor;
• Abilitati de comunicare si prezentare.

Descrierea jobului

• Elaborare proiecte si oferte instalatii pentru diverse obiective
• Intocmirea documentatiei tehnico-economice, breviare de calcul, antemasuratori, elaborare memorii tehnice si caiete de sarcini conform normativelor in vigoare.
• Asistenta tehnica pe santier aferenta proiectarii.

• Pregatirea executiei prin verificare proiectului si a listei de cantitati, stabilirea resurselor de oameni si materiale
 • Organizarea si urmarirea executiei prin coordonarea echipelor de lucratori, comanda din timp a materialelor, urmarirea calitatii lucrarilor
 • Urmarirea si respectarea graficelor de executie ale lucrarilor
 • Participarea la intocmirea cartilor tehnice pentru fiecare proiect
 • Comunicarea si rezolvarea in timp real a problemelor din santier
• Mediu de lucru eficient, competitiv, intr-o echipa dinamica.

Beneficii:
Salariu motivant in functie de experienta;

Laptop, telefon, masina;
Dezvoltarea pe plan profesional;
Participarea la proiecte de anvergura;
Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica.