INGINER INSTALATII ELECTRICE SI CURENTI SLABI

inginer - santier - curenti slabi

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

  • studii superioare tehnice de profil electrica, electronică, electrotehnică, automatizări, telecomunicaţii;
  • experienta profesionala pe un post similar minim 3 ani;
  • experienta in lucrari medii si mari;
  • experienţă in domeniul sistemelor de securitate (sistemelor de control acces, TVCI, semnalizare incendii, avertizare efractie, CATV), instalaţii electrice de joasa tensiune constituie un plus;
  • experienţă in lucrări de reţelistică: cablare si curenti slabi, conectare echipamente, cablare structurată constituie un avantaj;
  • permis auto categoria B reprezinta un avantaj;
  • persoana energica, gandire pozitiva, caracterizata de amabilitate si eficienta;
  • abilitati de comunicare, prezentare, relationare;
  • spirit de initiativa, orientare spre rezultat;
  • puternica orientare pro-client.

Responsabilitati:

  • instalarea, punerea in functiune si intretinerea sistemelor de control acces, TVCI, semnalizare incendii, avertizare efractie, CATV, etc.;
  • participa la activitatea de exploatare și întreținere a instalațiilor și echipamentelor electrice din cadrul tuturor proiectelor;
  • execută lucrări de supraveghere şi control a instalaţiilor şi echipamentelor electrice;
  • execută manevre în instalaţiile electrice;
  • participă la diagnosticarea și rezolvarea defectelor apărute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de măsura și control;
  • participă la revizii şi lucrări de mentenanţă preventivă si corectiva;
  • verificari PRAM;

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial motivant (inclusiv bonuri de masa);
  • Training si certificari de specialitate;
  • Mediu de lucru stimulant si posibilitatea dezvoltarii profesionale;
  • Posibilitatea integrarii intr-o echipa tanara, caracterizata prin performanta si succese dovedite.

Descrierea companiei

Compania NEOTRONIX se poziţioneaza in topul firmelor din domeniul instalatiilor electrice, fiind printre putinii integratori din Romania ce pot oferi o gama completa de servicii.
Compania este structurata astfel incat fiecare divizie sa se bucure de o atentie calificata, de profesionisti pregatiti la cel mai inalt nivel si de servicii prestate la cel mai inalt rang.