Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru locația noastră din Rădăuți!

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice superioare incheiate
  • Experienta in utilizare/ mentenanta instalatii pe gaz (arzatoare)
  • Experienta in utilizare/ mentenanta instalatii de incalzire, apa/ canal si aer comprimat
  • Cunostinte bune de operare PC (MS Office)
  • Cunostinte avansate de limba engleza
  • Permis conducere categoria B
  • Persoana organizata, responsabila, loiala, cu spirit de initiativa

Descrierea jobului:

  • Intocmirea si punerea in aplicare a planului de mentenanta a instalatiilor pe gaz, incalzire, apa/ canal si de aer comprimat conform planului de mentenanta
  • Coordonarea activitatii echipei de mentenanta instalatii

Oferim:

ull; Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională

ull; Inducție și instruire specifică

ull; Asigurare de sănătate privată

Diversitatea celor de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.
Sunt multe lucruri care ne unesc:
Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele
Stabilitatea care ne determină să progresăm
Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi
Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.
Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.