Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Cerinte:

  • Absolvent Facultate tehnica (inginerie)
  • Experienta anterioara in lansarea/gestionarea de procese de productie constituie avantaj;
  • Cunostinte de Limba Engleza nivel mediu scris si vorbit;
  • Cunostinte utilizare PC (Outlook, pachet Office, etc);
  • Cunosterea programului de proiectare asistata AUTOCAD sau CATIA reprezinta un avantaj (nu este criteriu de selectie);
  • Viziune analitica, atentie la detalii, bune abilitati de rezolvare a problemelor.

 Responsabilitati:

 - Instalarea si punerea in functiune a masinilor si a utilajelor;
 - Setarea parametrilor de productie, asigurarea functionarii in parametrii ceruti a utilajelor pe parcursul ciclului de productie;
 - Elaborarea procedurilor de lucru, implementarea lor, asigurarea trainingului operatorilor;
 - Verifcarea respectarii tehnologiilor de fabricatie si implicarea in imbunatatirea constanta a procesului;
 - Evaluarea pieselor conform constatarilor controlului de calitate si a desenului tehnic.

Informatii:

Compania Nobel Automotive Romania cauta persoane cu spirit de echipa, dornice sa invete si sa aplice lucruri noi. Vino sa faci parte din echipa noastra si sa descoperi cheia spre succes!