Inginer industria alimentara - Vaslui

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Vaslui

CERINTE:
- absolvent de studii superioare de specialitate - Facultatea de Industrie Alimentara
- abilitati de control a activitatii specifice
- disponibilitate la program in schimburi
- cunostinte de legislatie sanitar veterinara, norme si reguli de igiena
- abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- activitate de productie
- urmarirea din punct de vedere calitativ a productiei
- respectarea politicilor companiei privind calitatea si siguranta alimentelor
- cunostinte operare PC
- pachet salarial motivant conform prestației aduse, cursuri de instruire, mediu de lucru profesionist

Produsele SC VASCAR SA se definesc prin calitate, traditie, diversitate, prospetime, calitate obtinuta printr-o selectie atenta a materiilor prime si a condimentelor utilizate, prin respectarea metodelor traditionale de fabricatie, dar si prin responsabilizarea personalului.