Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

800 - 1300 €

Candidatul ideal:

• Absolvent de studii universitare, licentiat in inginerie electrica ,
• Experienta de minim 3 ani pe un post similar,
• Cunostinte foarte bune de limba engleza,
• Cunostinte E-Plan,
• Aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii,
• Persoana comunicativa si cu initiativa,
• Spirit de echipa,
• Bun coordonator,

Descrierea jobului :

• Crearea si modificarea diagramelor electrice in E-Plan,
• Crearea instructiunilor de lucru pentru subansamblele electrice,
• Scolarizarea personalului cu privire la subansamblele electrice,
• Coordonarea tehnica a echipei de electricieni montaj,
• Specificarea si selectia listelor cu cantitati de materiale (in vederea procurarii ) pentru echipamente in executie, tablouri electrice de joasa si medie tensiune.

Oferim pachet salarial atractiv si posibilitate de dezvoltare in cariera.