Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Voluntari

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Analizeaza problemele identificate in procesul de asamblare caroserie;
  • Asigura nivelul de conformitate geometrica al dispozitivelor de asambalre si/ sau control;
  • Asigura nivelul de conformitate geometrica al Suportului de Validare;
  • Aplica metode de analiza geometrica in conformitate cu SPR;
  • Calculeaza si prezinta indicatorii in reuniunile specifice proto.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice/ Inginerie Mecanica/ AR/ IMST;
  • Cunostinte procese de asambalre si ambutisare;
  • Cunostinte CATIA V5 reprezinta un avantaj;
  • Buna cunoastere a pachetului MS Office;
  • Competente lingvistive: Engleza sau Franceza- nivel mediu;
  • Experienta de minimum 2 ani in domeniul dimensionarii structurii (preferabil montaj si caroserie);
  • Flexibilitate, capacitate de invatare si adaptare la schimbare.