Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Locatia job-ului este in ARAD

Candidatul ideal

Dorim sa angajam o persoana serioasa, talentata, ordonata, care vrea sa se initieze si sa evolueze intr-o echipa formata din oameni inteligenti si interesanti cu provocari profesionale unice.
Candidatul trebuie sa fie Inginer cu studii superioare finalizate, specializare in topografie / cadastru, dar poate sa fie Student ultimul an.
Este necesar sa aiba abilitati de utilizare a programelor de specialitate: MapSys, AutoCad, Office.
Constituie avantaj detinerea certificatului de autorizare OCPI / ANCPI, cunoasterea aplicatiei e-Terra3, experienta in domeniul masuratorilor terestre.

Descrierea jobului

Realizarea pe teren a masuratorilor specifice domeniului.
Intocmirea documentatiilor tehnice de cadastru sporadic, depunerea acestora la OCPI spre avizare.
JOBUL este full time, in Arad, cu contract de munca pe perioada nedeterminata si salariu negociabil dupa perioada de proba de trei luni.
Pentru inginerii fara experienta, oferim suport si training pentru utilizarea echipamentelor de masurare, intocmire documentatii cadastrale, realizarea masuratorilor topografice pe teren. Totodata acordam sprijin in vederea obtinerii examenului si atestarea ca persoana fizica autorizata in domeniul cadastrului, geodeziei si cartografiei.

Descrierea companiei

Firma DATCAD Srl cu sediul in ARAD,a fost infiintata in anul, autorizata de ANCPI sa execute lucrari de specialitate din domeniile cadastrului, geodeziei si cartografiei in clasa II.
Domeniile noastre de afaceri sunt servicii specializate de cadastru, topografie si GIS.
Pentru indeplinirea noilor proiecte, cautam in permanenta si dezvoltam activitatea prin completarea echipei cu membrii noi.
Recompensam performanta, loialitatea, orientandu-ne spre rezultate.logo_datcad_3