Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- student sau absolvent al unui facultati de specialitate;
- capacitate ridicata de gestiune si organizare a documentelor si informatiilor;
- cunostinte de baza in utilizarea bazelor de date si platformelor CAD/GIS;
- capacitatea de intelegere a aplicatiilor si activitatilor tehnice;
- responsabilitatea si capacitatea de a respecta termenele proiectelor.

Se consideră un avantaj: autorizare OCPI/ANCPI, permis de conducere precum și deținerea altor certificări de specialitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Realizarea măsurătorilor utilizând stația totală și tehnologia GNSS, întocmirea documentațiilor cadastrale și realizarea lucrărilor de înregistrare sistematică conform legislației în vigoare;
  • Realizarea lucrărilor de topografie inginerească și întocmirea planurilor și a hărților;
  • Prelucrarea, procesarea, modelarea și vectorizarea datelor rezultate din măsurători;
  • Coordonare și execuție lucrări GIS;
  • Realizarea ortofotoplanului și a Modelului Digital al Terenului prin metode fotogrammetrice;
  • Realizarea scanărilor 3D și prelucrarea datelor achiziționate;
  • Disponibilitate la deplasări în țară.

Beneficii:

  • Șansa de a lucra într-un mediu armonios și performant, propice pentru dezvoltarea profesională și personală;
  • Un program flexibil;
  • Salariu motivant și bonusuri în funcție de performanță;
  • Asigurare medicală.