Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Cerințe:

  • Studii tehnice superioare absolvite (Construcții/Instalații);
  • 3+ ani experiență dovedită ca inginer frigotehnist, termotehnist sau instalții;
  • Cunoștințe de automatizare a instalțiilor (avantaj)
  • Disponibilitate la deplasare în interes de serviciu și permis cat. B;
  • Abilități foarte bune de organizare, planificare și negociere;
  • Limba germană (avantaj).

Atribuțiile job-ului:

  • Coordonarea și supravegherea execuției lucrărilor de montaj pentru instalații frigotehnice, termice, de climatizare și ventilație;
  • Responsabil pentru controlul și reviziile insatalațiilor frigorifice pentru a fi montate în parametri de calitate și conform planului de execuție;
  • Colaborarea constantă cu managerul de proiect și experții responsabili pentru execuția lucrărilor.

Beneficii:

  • Salariu specific meseriei de inginer;
  • Contractul este pe termen lung (min. 24 de luni);
  • Program de lucru full time, 8 ore/zi, 40 ore/săptămână;
  • Locațiile diferă, în funcție de durata lucrărilor, în țară și în Germania
  • Asigurare medicală.

Pentru informații ne puteți contacta pe pagina noastră de facebook InterJobs HS.