INGINER EXECUTIE SANTIER DE CONSTRUCTII

inginer constructii civile

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ariceștii Rahtivani

Se recruteaza si din

București, Ploiești, Câmpina

Cerinţele candidatului:

• Experienta in domeniul
• Studii superioare – Facultatea de Constructii
• Cunostinte limbi straine: engleza, nivel avansat si eventual o alta limba de circulatie internationala (germana).
• Cunoaşterea la un nivel avansat a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet
• Rezistenta la stres;
• Cunostinte specifice privind procesul de executie a lucrarilor de constructii
• Cunostiite solide AutoCad

Descrierea postului :

• Supravegheaza executia lucrarilor;
• Supervizeaza echipele proprii de lucru si subantreprenorii;
• Verifica calitatea si costurile constructiei, incadrarea in termene si buget;
• Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie;
• Luarea de masuri in domeniul protectiei muncii sub aspectul instruirii personalului de pe santiere si a examinarii asupra cunostintelor acestuia;
• planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a muncitorilor
• planifica si organizeaza executia lucrarilor, verifica in realizarea lucrarilor respectarea ordinii de executie stabilita,stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie
• supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
• se asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate;

Pachet salarial/beneficii:

• Pachet salarial atractiv;
• Telefon de serviciu;
• Posibilităţi reale de promovare;
• Mediu de lucru plăcut şi profesionist;