Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 1000 €

Cerinţele candidatului:

• Studii superioare – preferabil Facultatea de Instalatii sau alta facultate cu profil tehnic;
• Experienta in domeniul instalatiilor;
• Cunoaşterea la un nivel avansat a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;

• Permis de conducere;
• Cunostinte specifice privind procesul de executie a lucrarilor de instalatii;

Descrierea postului :

• Planifica si organizeaza executia lucrarilor de instalatii, verifica in realizarea lucrarilor respectarea ordinii de executie stabilita, stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie;

• Planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a muncitorilor;
• Supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
• Supravegheaza executia lucrarilor de instalatii;
• Supervizeaza echipele proprii de lucru si subantreprenorii;
• Verifica costurile si calitatea lucrarilor de instalatii/incadrarea in termene si buget;
• Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie;
• Se asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate;

 • Ia masuri in domeniul protectiei muncii sub aspectul instruirii personalului de pe santiere si a examinarii cunostintelor acestuia;

Pachet salarial/beneficii:

• Pachet salarial atractiv;
• Telefon si laptop de serviciu;
• Masina de serviciu ;