Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1100 €

Cerinte

Absolvent cu studii superioare tehnice – Facultatea de Hidrotehnica , Facultatea de Imbunatatiri Funciare

Persoana motivata, dornica de a invata , atenta la detalii

Cunostinte operare PC

Experienta in executie  si decontare lucrari

Abilitati dezvoltate de management echipe de lucru

Experienta in lucrari hidrotehnice , imbunatatiri funciare

Permis de conducere categoria B

Responsabilitati

-Coordoneaza executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii , cantitatii si respectarii termenelor de executie

-Intocmeste si/sau verifica atasamente, rapoarte de lucru, procese verbale , situatiile de lucrari si orice alta documentatie cu caracter tehnic

-Comanda si urmareste ca aprovizionarea cu materiale , transporturi , utilaje , sa se faca la timp si verifica existenta documentelor de calitate

-Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei , procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru

-Studiaza detaliile de proiectare, caietul de sarcini si documentatia tehnica necesare pentru executia lucrarii si discuta cu proiectantul eventualele neclaritati de executie

-Organizeaza si planifica activitatea echipei , distribuie sarcini , instructaj, controlul executiei

-Coopereaza cu beneficiarul lucrarii , Inspectoratul de Stat in Constructii , autoritatea locala , laboratorul  in privinta problemelor aparute in realizarea investitiei.