Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

 Responsabilităţi:

  • Asigura indeplinirea tuturor activitatilor specifice departamentului Mentenanta;
  • Indeplineste sarcinile de serviciu si asigura toate masurile necesare in scopul unei functionari fluente si optime a utilajelor de productie;
  • Diagnosticheaza defectele de functionare ale echipamentelor si componentelor mecanice / electrice;
  • Efectueaza interventii  echipamente electronice / mecanice;
  • Emite solicitari de achizitie pentru materiale si servicii de intretinere;
  • Supravegherea operatiunilor de mentenanta realizate;
  • Actualizarea planului de mentenanta preventive.

 Cerinte :

  • Studii superioare tehnice, specializarea: Electromecanica, Electronica;
  • Cunostinte de electronica si automatizari industriale;
  • Cunostinte de mecanica si pneumatica, experienta in domeniul electric si mecanic, constituie avantaj;
  • Indemanare, abilitati tehnice, creativitate, initiative;
  • Capacitatea de analiza, sinteza, initiativa si relatie buna;
  • Abilitatea de a acorda prioritate si autonomie;
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti, de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional intr-o companie multinationala.
  • Salariu corespunzator nivelului de pregatire si experienta dovedita;