Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Inginer electromecanic - BACAU

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română ,italiana, engleză

Adresa/ adresele jobului

Com. Margineni, Bacau

Salariu brut pe luna

Descriere job/ Responsabilități:

  • Execută operaţii de instalare, montare, întreţinere şi reparare a echipamentelor electronice si mecanice, asigurand buna functionare a acestora la standardele de calitate impuse de producator ;
  • Coordoneaza departamentul tehnic;
  • Proiecteaza scheme electronice si mecanice;
  • Ofera asistenta tehnica la punerea in functiune a instalatiilor;
  • Abilitati tehnice, practice si de utilizare PC;
  • Efectueaza interventii/service echipamente electronice / mecanice.

Oportunități:

  • Salariu motivant;
  • Lucru intr-un mediu placut, tanar, dinamic, cu produse de inalta tehnologie;
  • Oportunitatea obținerii unor câștiguri motivante coroborate cu eforturile depuse
  • Bonuri de masa,  telefon, bonusuri in functie de realizari
  • Transport decontat.

Profilul candidatului ideal:

  • activ, perseverent, motivat, organizat, bine pregătit profesional;
  • absolvent studii superioare tehnice: electronica, inginerie mecanica;
  • cunostiinte tehnice electronica si mecanica;
  • experienta in domeniu electronic si mecanic de min. 3 ani;
  • limbi straine cunoscute: engleza, limba italiana constituie un avantaj;
  • carnet de conducere cat. B;

DESCRIERE COMPANIE

Fabrica mase plastice, cu sediul in com. Margineni, jud. Bacau, parte dintr-un grup romano-italian