Inginer electric - energetica/electrotehnica

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1100 - 1600 €

DESCRIEREA POSTULUI:

Organizeaza, coordoneaza si controleaza lucrarile in executie  cat si personalul din subordine;

Participa la punerea in functiune a instalatiilor executate;

Participa la diagnosticarea cauzelor avariilor sau a functionarii deficiatare a instalatiilor;

Este responsabil de realizarea si rezultatul lucrarii;

Se ocupa de partea administrativa a santierului;

Participa impreuna cu responsabilul de contract la intalnirile de incepere si  receptie finala a lucrarii;

Participa la intalnirile de santier  si urmareste impreuna cu responsabilul de contract evolutia afacerii/proiectului;

Atribuie responsabilitati personalului din subordine;

Planifica interventiile si anticipeaza necesitatile  de resurse umane pentru santier ;

Aprovizioneaza santierul cu materiale si utilaje;

Receptioneaza materialele si utilajele si asigura depozitarea lor;

CERINTE:

Studii superioare  de specialitate (profil electric);

Cunostinte foarte bune Microsoft Office;

Capacitate de decizie si initiativa in actiuni;

Rezistenta la stres;

Limba engleza

Permis de conducere categoria B.

Angajam tineri absolventi si ingineri cu experienta