Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Companie internațională, integrator de sisteme complexe, cu expertiză în domenii complementare: IT&C, sisteme inteligente de transport, soluţii de securitate, instalații și construcții pentru clădiri, servicii de mentenanță caută un nou coleg pentru postul de Inginer Debutant Instalatii HVAC.

Candidatul ideal:

- Studii superioare tehnice de specialitate: Facultatea de Instalatii, Energetica, Electrotehnica;
- Cunoasterea generala a instalatiilor de ventilare si climatizare pentru cladiri civile sau industriale reprezinta avantaj;
- Aptitudini generale de utilizare a softurilor specifice: autocad, softuri de calcul, MS Office;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte tehnice generale, cunosterea legislatiei specifice reprezinta avantaj;

- Gandire logica si sistemica; aspiratie pentru invatare si evolutie profesionala;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana serioasa si cu simtul raspunderii.

Descrierea jobului:

- Raspunde de executarea la timp si de calitate a lucrarilor hvac incredintate;
- Urmareste activitatea de executie din santier conform proiectului de realizat;
- Analizeaza proiectul si ofera solutii tehnice pentru imbunatatirea acestuia;
- Intocmeste necesarul de materiale pentru aprovizionat;

Se ofera pachet salarial motivant si oportunitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de mare anvergura.