Inginer de vanzari sisteme de securitate

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

SC YLI ETERNIT ACCES SRL, companie romaneasca infiintata in, cu sedii in Cluj- Napoca, Budapesta si Bucuresti, importator si distribuitor de sisteme si subansamble de control acces si securitate, angajeaza pentru sediul din BUCURESTI:

INGINER VANZARI SISTEME DE SECURITATE, care are ca principale responsabilitati:

  • instruirea clientilor asupra utilizarii si intretinerii produselor comercializate
  • pre-configurarea sistemelor conform cerintelor clientului
  • intocmirea ofertelor tehnice
  • preluarea si procesarea comenzilor( telefonic, email sau direct la sediu), facturarea si urmarirea livrarilor
  • negocierea de contracte si urmarirea derularii acestora
  • identificarea si atragerea clientilor noi

CERINTE

  • studii superioare tehnice
  • experienta profesionala in domeniul sistemelor de securitate- minim 1 an
  • cunostinte de limba engleza- nivel mediu( citit, scris)
  • cunostinte bune de operare PC
  • seriozitate si rigurozitate
  • capacitate excelenta de comunicare si negociere

OFERIM

  • pachet salarial atractiv
  • mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica
  • formare in cadrul echipei YLI