Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice;
  • Minim 2 ani experiența în implementare de noi procese în producție (experiența în domeniul automotive este un avantaj);
  • Cunoștințe de Process Flow, SMED, Line Balancing, Standard Work, Value Stream Mapping, PFMEA;
  • Cunoștințe de studii de timp al operațiilor (MOST, REFA, etc.);
  • Cunoștințe de limba engleza;
  • Cunoștințe de operare în MS Office;
  • Persoana analitică, structurată, atitudine proactivă, orientată spre target și termene.

Responsabilități:

  • Execuția documentației de proces pentru proiectele alocate;
  • Planificarea și definirea conceptelor de linie, parametrii de proces, lista Poka Yoke;
  • Monitorizarea costurilor de producție;
  • Reducerea scrap-ului;
  • Creșterea eficientei muncii;
  • Îmbunătățirea continua a procesului de producție;
  • Coordonarea transferurilor intre fabricile DURA;
  • Implementarea si stabilirea regulilor de siguranța pentru liniile de producție.

Beneficii:

  • Transport gratuit;
  • Tichete de masă;
  • Bonus de vacanță.