Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Fluorocarbon angajeaza inginer de proces cu experienta in gestionarea proceselor industriale de productie avand cunostinte in domeniul planificarii.

Printre principalele responsabilitati ale pozitiei se numara:

  • Asigurarea concordantei dintre planul de productie si productia realizata precum si intre  normele de consum propuse si cele realizate;
  • Optimizarea stocurilor de productie;
  • Coordonarea si acordarea de asistenta tehnica intregului personal din subordine in vederea realizarii productiei planificate;

Pozitia se afla in Alexandria, Teleorman. Angajarea se face cu contract de munca pe durata nedeterminata. Activitatea poate necesita incadrarea temporara intr-un program de ture, de luni pana vineri inclusiv. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational  avansat va constitui un avantaj major.

Fluorocarbon ofera conditii salariale atractive, bonuri de masa si deconteaza in limite prestabilite transportul pentru persoanele care locuiela o distanta mai mare de 10 km. de Alexandria.