Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Giarmata Vii

Se recruteaza si din

Timișoara

Cerinte:
- studii superioare tehnice
- minim 2 ani experienta in implementare de noi procese in productie (experienta in domeniul automotive este un avantaj)
- cunostinte de Process Flow, SMED, Line Balancing, Standard Work, Value Stream Mapping, PFMEA
- cunostinte de studii de timp al operatilor (MOST, REFA, etc.)
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte de operare in MS Office
- persoana analitica, structurata, atitudine proactiva, orientata spre target si termene

Responsabilitati:
- executia documentatiei de proces pentru proiectele alocate
- planificarea si definerea conceptelor de linie, parametrii de proces, lista Poka Yoke
- monitorizarea costurilor de productie
- reducerea scrap-ului
- cresterea eficientei muncii
- imbunatatirea continua a procesului de productie
- coordonarea transferurilor intre fabricile DURA
- implementarea si stabilirea regulilor de siguranta pentru liniile de productie

Beneficii:
- transport gratuit
- tichete de masa
- bonus de vacanta