INGINER COORDONARE PRODUCTIE INDUSTRIALA

inginer productie - inginer de productie

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București; Popești-Leordeni

Candidatul ideal

- Absolvent al universitatii Politehnice ideal profilele Mecanica, TCM
- Experienta in industrie producatoare sau prelucratoare 5 ani
- Experienta in utilizarea Excel, Autocad
- Capacitate de planificare si organizare
- Gandire analitica
- Abilitati de comunicare si colaborare
- Initiativa
- Preocupare pentru imbunatatirea rezultatelor
- Munca in echipa
- Capacitate de adaptare la schimbare
- Seriozitate
- Integritate
- Limba engleza nivel mediu (capacitatea de a citi instructiuni, conversatie tehnica)

Descrierea jobului

- Este responsabil de coordonarea productiei
- Planifica comenzile primite de la vanzari conform termenului de livrare,stoc materiale si capacitate disponibila in productie.
- Urmareste indeplinirea indicatorilor aferenti
- Intocmeste necesarul de material conform comenzilor primite
- Urmăreste activitatea personalului din cadrul departamentuluide producţie
- Colaboreaza cu celelalte echipe din productie in vederea livrarii comenzilor in timp utile
- Comunica ori de cate ori este nevoie cu departamentele: vanzari, aprovizionare, livrari, resurse umane
- Ofera consultanţă şi consiliere tehnică pe probleme de producţie în vederea valorificării la maximum a capacităţilor de producţie existente şi a modernizării unor procese de producţie

Oferim
- Posibilitatea de a lucra pentru cel mai mare producator local din domeniul usilor de garaj si rulourilor exteriore
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Un mediu de lucru placut, bazat pe respect

Pachetul de compensatii si beneficii

Compensatii
Salariu atractiv
Bonus anual de performanta
Prima de Craciun si Paste

Beneficii
Oferite de angajator: bonuri de masa, control oftalmologic anual gratuit la sediul companiei
Facilitati la preturi speciale pentru angajati: abonamente medicale Medlife, activitati sportive prin 7 Cards

  • Interviu online
  • Ce apreciati la activitatea de productie?
  • Cum va asigurati ca rezultatele activiatii dumneavoastra si ale colaboratorilor dumneavoastra sunt corecte?
  • Ce programe de calculator ati folosit si in ce scop?
  • Ce v-a determinat sa aplicati la acest post?