Acest job nu mai este activ.

Inginer controlul calitatii- laborator

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bistrița; Crainimăt

Cerinte:

  • studii superioare tehnice, de preferinta specializarea chimie;
  • foarte bune cunostinte operare calculator: Microsoft Office (Word, Excel)- cunoastere operare in sistem SAP constituie avantaj;
  • orientare spre atingerea obiectivelor;
  • abilitati de planificare si organizare a activitatii ;
  • seriozitate si disciplina

Descrierea jobului

  • verifica produsele  dupa planurile de control specifice fiecarui produs;
  • completeaza fisele de control ale produselor verificate ;
  • decide acceptarea produselor in concordanta cu fisele de masuratori;
  • elaboreaza fisele de neconformitate;
  • efectueaza probele de laborator
  • gestioneaza eventualele reclamatii referitoare la produse.

Beneficii:
Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

  • tichete de masa;
  • premii cu ocazia sarbatorilor;
  • program de instruire si perfectionare;
  • posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa competitiva ;
  • asigurare risc si accidente;