Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

  • Studii superioare profil Tehnic (Automatica, Mecatronica, Roboti industriali);
  • Limba Engleza nivel avansat, limba franceza constituie un avantaj;
  • Cunostinte Soft Metrolog, constituie un avantaj;
  • Notiuni software CAD, CATIA;
  • Proactivitate;
  • Initiativa si abilitati de organizare;
  • Capacitate de analiza si asimilare;
  • Disponibilitate pentru deplasari in strainatate;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

  • Executa masuratori specifice cu ajutorul instrumentelor clasice si aparaturii moderne;
  • Intocmirea rapoartelor de masuratori si predarea acestora catre client;
  • Raspunde clientului pentru masuratorile si rapoartele predate;
  • Urmareste comportarea in timp a echipamentelor de munca verificate;
  • Intocmeste, actulizeaza si arhiveaza

  Beneficii

  • Salariu negociabil;
  • Diurna in cazul deplasarilor in strainatate;
  • Ore suplimentare platite;