Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Companie de constructii angajeaza pentru Departamentul Tehnic-Executie inginer de constructii civile, industriale si agricole.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate – Facultatea de Constructii

- Cunoaşterea la un nivel avansat a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet

- Cunostinte specifice privind procesul de executie a lucrarilor de constructii

- Cunostiite de AutoCad

- Cunostinte de limba engleza, perseverenta, bune abilitati de comunicare si organizare, disponibilitate program prelungit, rezistenta la stres

Descrierea jobului

- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate in santierele alocate, cu preponderenta lucrari de finisaje

- Supervizeaza echipele proprii de lucru si subantreprenorii;

- Verifica calitatea si costurile constructiei, incadrarea in termene si buget;

- Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie;

- Luarea de masuri in domeniul protectiei muncii sub aspectul instruirii personalului de pe santiere si a examinarii asupra cunostintelor acestuia;

- planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a muncitorilor

- planifica si organizeaza executia lucrarilor, verifica in realizarea lucrarilor respectarea ordinii de executie stabilita,stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie

- Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice; actioneaza pentru conformitatea solutiilor tehnice in proiectare compatibile cu tehnologiile de executie si realizeaza situatii de lucrari;

- se asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate;

- Supravegherea proiectului de la etapa de demarare pana la finalizarea acestuia

Beneficii:

-Venituri motivante, bonusuri functie de performante

-Mediu de lucru profesionist

-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei