Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Iași; Vaslui

Se recruteaza si din

Suceava, Bacău, Roman

Antal International - companie de recrutare si selectie de personal, recruteaza pentru clientul sau - companie de constructii cu expunere regionala: Inginer constructor - structuri metalice

Responsabilitati:

- Organizarea si coordonarea in santier a lucrarilor de montaj structuri metalice si anvelopare
- Verificarea planurilor de executie si propunerea de solutii pentru rezolvarea neconformitatilor,
- Urmarirea executiei lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie,
- Intocmirea si/sau verificarea atasamentelor, situatiilor de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic,
- Urmarirea aprovizionarii cu materialele, verificarea existentei documentelor de calitate,
- Urmarirea aplicarii legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice si de securitate in munca

Candidatul ideal:
• Absolvent al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole
• Experienta in executie structurimetalice- de min 3 ani
• Calitati de leader, integritate, independenta in munca
• Rezistenta la stress, bun organizator si coordonator
• Permis de conducere categoria B

-Domiciliul in Iasi sau Vaslui

De retinut ca doar candidatii care au experienta in constructii - structuri metalice vor fi contactati pentru interviu.