Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Se recruteaza si din

Sibiu

Cerințe:
• Studii tehnice superioare absolvite (Construcții/Infrastructură drumuri)
• 2+ ani experiența ca inginer construcții sau o funcție similară
• Limba germană (avantaj)
• Cunoștințe foarte bune de operare pe PC
• Disponibilitate la deplasare în interes de serviciu
• Abilități foarte bune de organizare și planificare

Atribuțiile job-ului:
• Planificarea detaliilor privind procesul de construcție și infrastructură
• Transmiterea cererilor de ofertă către furnizori și subcontractanți
• Planificarea bugetului și elaborarea calculelor pe parcursul realizării lucrărilor
• Întocmirea propunerii tehnice și financiare, a listei de materiale necesare
• Coordonarea serviciilor specializate și supervizarea construcțiilor
• Organizarea site-ului și aprobarea construcției depozitelor
• Colaborarea constantă cu managerul de proiect și experții responsabili pentru execuția lucrărilor
• Menținerea unui registru al bugetului, calculele lucrărilor și a schemei structurale și temporale

Beneficii:
• Program de lucru full time, 8 ore/zi, 40 ore/săptămână
• Contractul este pe termen lung

Compania, originară din Germania, și-a dobândit renumele oferind de 25 de ani servicii de consultanță în domeniul managementului și al logisticii în construcția de fabrici. Serviciile oferite susțin proiectele din faza incipientă de concept până la planificarea și realizarea lucrărilor pentru filialele care urmează a fi deschise în țară.

Pentru informații ne puteți contacta aplicând la acest job sau direct pe pagina noastră de facebook InterJobs HS