Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; Târgoviște; Pitești

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

2500 €

Candidatul Ideal:

  • Studii superioare in constructii;
  • Autorizat ca diriginte de santier pentru constructii civile;
  • Experienta minim 7 ani, partial munca cu structuri din lemn;
  • Perfectionist, meticulos, rezistent la stres;
  • Referinta de la ultimele 3 locuri de munca/lucrari;
  • Experienta in constructii de case Pasive si case Eco constitue avantaj;
  • Permis conducere.

Responsabilitati:

  • Coordoneaza si supervizeaza activitatea echipei de constructori pentru executii case;
  • Participa la negocierea unor contracte;
  • Urmareste detaliat, pe etape si faze, executia proiectului;
  • Gestioneaza resursele proiectului, urmareste costurile de executie si a incadrarii acestora in structura lucrarilor
  • admise si bugetul alocat;
  • Analizeaza continu si identifica disfunctionalitati si neconformitati, aplica corectiile necesare in vederea optimizarii
  • proceselor;
  • Verifica conformitatea materialelor;
  • Raspunde de intreaga activitate desfasurata in santier;
  • Intocmeste zilnic/saptamanal rapoarte de lucarari pentru beneficiar.

Beneficii:

  • Munca se desfasoara in birou si pe santier.
  • Bonusuri in functie de calitatea lucrarii si a finalizarii etapelor proiectului.
  • Cumulat partea fixa si bonusurile ajung in jur de 2000 euro.

  • Interviu online
  • Care este cea mai mare satisfactie profesionala de pana acum?
  • Care este cel mai mare esec profesional din cariera d-voastra?
  • Descrie firma ideala, in care doresti sa-ti pui in practica calitatile profesionale.
  • Descrie-te in cateva cuvinte, ...hoby...