Detalii loc de munca

Inginer constructor

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
800 - 810 €
Posturi disponibile
1

INGINER CONTRUCTOR

Candidatul Ideal

• Absolvent al Facultatii de Constructii

• Adaptabil la schimbari

• Disponibil pentru deplasari

• Abilitati de organizare si planificare a lucrarilor din santier

• Cunostinte si experienta in domeniul constructiilor

• Bun comunicator ( cu beneficiarii lucrarilor, cu departamentele din firma )

• Experiența in domeniu de minim 3 ani

Descrierea jobului

Responsabilitati

• Planifică și organizează execuția lucrărilor, verifică realizarea lucrărilor cu respectarea ordinii de execuție stabilită, stadiul lucrărilor și încadrarea în termenele de execuție;

• Planifică, urmărește și coordonează activitatea din șantier a subcontractarilor

• Coordoneaza si supervizează activitatile din cadrul santierului privind controlul calitatii si pregătirea/instruirea echipelor din subordine in conformitate cu standardele in vigoare si obiectivele companiei;

• Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție• Răspunde de respectarea riguroasă a tehnologiilor si a sigurantei in execuție;

• Menține legătura cu persoanele din cadrul firmei implicate in procesul de constructie;

• Intocmeste documentatia de calitate aferenta lucrarilor executate (Cartea Tehnica a constructiei);

• Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane si urmareste incadrarea costurilor in bugetul alocat;

• Intocmeste rapoarte de lucru și verifica/realizează situații de lucrări

• Abilitate de lucru in conditii de stres si incadrare in termene stranse;

• Dorinta de a stabili o colaborare pe termen lung.

  • Interviu online
  • Povesteste-mi despre o propunere pe care ai facut-o si care a dat roade.
  • Ce rol preferi intr-o echipa care lucreaza la un proiect?
  • Care sunt asteptarile tale salariale?